Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prywatyzacja szpitala w Międzyrzecu Podlaskim rozpoczeta

Utworzony przez nick, 2 września 2009 r. o 10:40
Ciekawe jakę teraz bajeczkę wymyśli rządząca koalicyka na usprawiedliwienie grabierzy szpitala. Pewnie stara śpiewka że szpital w obecniej formie jest nierentowny i upada. Dopiero gdy przejdzie w rece prywatne, wiadomo zresztą czyje, stanie sie rentowny i rozwojowy. Kolejna bajka niestety tragiczna w swojej wymowie. Zapewne wszystko odbędzie sie w ciszy gabinetów i tylko pewnego dnia na szpitalu zawiśnie tabliczka "szpital niepubliczny". Kogo tam i za ile będą leczyć oraz jakie prawa będą mieli pracownicy lepiej nie wspominać. I to wszystko w trosce o ciemny biedny naród "by żyło sie lepiej". Umierać będzie można szybciej i taniej, a w kryzysie to ma kluczowe znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZISKA CHCECIE BRONIC SZPITALA?JA CHCĘ.MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ,ZAWIĄZAĆ KOMITET OBRONY SZPITALA.KTO ZACZYNA? DOŁĄCZY NAS WIELU.CZEKAMY NA POMYSŁY I PROPOZYCJE.PISZCIE I PDAWAJCIE PROJEKTY.MUSIMY BRONIC SZPITALA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
LUDZISKA CHCECIE BRONIC SZPITALA?JA CHCĘ.MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ,ZAWIĄZAĆ KOMITET OBRONY SZPITALA.KTO ZACZYNA? DOŁĄCZY NAS WIELU.CZEKAMY NA POMYSŁY I PROPOZYCJE.PISZCIE I PDAWAJCIE PROJEKTY.MUSIMY BRONIC SZPITALA.
A ja chromolę taką rolę. Na prywatyzacji klient w tym przypadku pacjent na ogół zyskuje. Samej elity finansowej w tym szpitalu leczyć nie będą bo po tygodniu ogłoszono by upadłość. Jak jesteście ubezpieczeni śpijcie spokojnie. A jeśli trzeba będzie za coś płacić to legal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja chromolę taką rolę. Na prywatyzacji klient w tym przypadku pacjent na ogół zyskuje. Samej elity finansowej w tym szpitalu leczyć nie będą bo po tygodniu ogłoszono by upadłość. Jak jesteście ubezpieczeni śpijcie spokojnie. A jeśli trzeba będzie za coś płacić to legal.
sprywatyzujcie jeszcze policję i straż pożarną, POpaprańcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sprywatyzujcie jeszcze policję i straż pożarną, POpaprańcy...
Najlepiej sprywatyzować wszystko co jeszcze zostało także szkoły. Przecież od dawna wiadomo, że szkoły to tylko obciążenie samorządów. Problem tylko w tym że jak już wszystko sprywatyzujemy i prywatny właściciel uzna że na szpitalach i szkołach robi słaby biznes i zamieni je na knajpy hurtownie i sklepy(a może bo jego) to wtedy będziemy leczyć się u grabarzy a uczyć na ulicy. POzdrowienia dla prywatyzatorów lub jak sami siebie nazywają lodziarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz przed wyborami koalicja POpapranych arbuzów będzie pewnie przekonywała, że trzeba szpital sprywatyzować, co by go PiS nie zlikwidował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś słyszał, że dobierają się do .... naszym wybitnym konowałom T i D???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Czy ktoś słyszał, że dobierają się do .... naszym wybitnym konowałom T i D???
ja słyszałem że pacjentki są wzywane na przesłuchania w sprawie związanej z panem T.... wiem o dwóch z moich znajomych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno prawda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/tvpinfo/teleexpress/wideo/10092009-1700
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
podobno prawda:)
WIĘC NASUWA SIĘ PYTANIE , JAK NA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ ZAREAGUJE OSTATNIO DOSTATNIO DOCENIONY I NAGRODZONY RADNY SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO PAN DYREKTOR STOLARCZYK? CZY PRZEWODNICZĄCY SPOŁECZNEJ RADY SZPITALA PAN J F STEFANIUK ZAJMIE JAKIEKOLWIEK STANOWISKO W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ CZY TEŻ NIĘ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
WIĘC NASUWA SIĘ PYTANIE , JAK NA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ ZAREAGUJE OSTATNIO DOSTATNIO DOCENIONY I NAGRODZONY RADNY SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO PAN DYREKTOR STOLARCZYK? CZY PRZEWODNICZĄCY SPOŁECZNEJ RADY SZPITALA PAN J F STEFANIUK ZAJMIE JAKIEKOLWIEK STANOWISKO W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ CZY TEŻ NIĘ?
Stwierdzą że to podła prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
LUDZISKA CHCECIE BRONIC SZPITALA?JA CHCĘ.MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ,ZAWIĄZAĆ KOMITET OBRONY SZPITALA.KTO ZACZYNA? DOŁĄCZY NAS WIELU.CZEKAMY NA POMYSŁY I PROPOZYCJE.PISZCIE I PDAWAJCIE PROJEKTY.MUSIMY BRONIC SZPITALA.
ZARZĄD ZAOPINIOWAŁ POZYTYWNIE I SKIEROWAŁ DO RADY POWIATU PROJEKTY UCHWAŁ W SPRAWACH; 1. UCHWALENIA STATUTU POWIATU BIALSKIEGO. 2. PRZYSTĄPIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W MIĘDZYRZECU PODL. JAKO PARTNERA DO REALIZACJI PROJEKTU POD TYTUŁEM ; ZROZUMIEĆ ŚWIAT; 3. PRZEKSZTAŁCENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM. NIECH KTOŚ KTO KTO PRZECZYTAŁ TREŚĆ TRZECIEJ UCHWAŁY ZAPRZECZY TEMU O CZYM MÓWIŁ KSIĄDZ INFUŁAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
LUDZISKA CHCECIE BRONIC SZPITALA?JA CHCĘ.MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ,ZAWIĄZAĆ KOMITET OBRONY SZPITALA.KTO ZACZYNA? DOŁĄCZY NAS WIELU.CZEKAMY NA POMYSŁY I PROPOZYCJE.PISZCIE I PDAWAJCIE PROJEKTY.MUSIMY BRONIC SZPITALA.
I po co nowy? Przecież już powstał komitet obrony szpitala 3 lata temu przed wyborami, na spotkaniu w kinie. Ksiądz infułat był, i dyrektor Stolarczyk, i posłowie Żmijan oraz Stefaniuk, nawet Grzyb z Litwiniukiem się załapali. WYBORCY, DŁUGO JESZCZE ZAMIERZACIE DAWAĆ SIĘ ROBIĆ W BALONA TYM lUDZIOM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I po co nowy? Przecież już powstał komitet obrony szpitala 3 lata temu przed wyborami, na spotkaniu w kinie. Ksiądz infułat był, i dyrektor Stolarczyk, i posłowie Żmijan oraz Stefaniuk, nawet Grzyb z Litwiniukiem się załapali. WYBORCY, DŁUGO JESZCZE ZAMIERZACIE DAWAĆ SIĘ ROBIĆ W BALONA TYM lUDZIOM???
Wybór był ich ostatni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I po co nowy? Przecież już powstał komitet obrony szpitala 3 lata temu przed wyborami, na spotkaniu w kinie. Ksiądz infułat był, i dyrektor Stolarczyk, i posłowie Żmijan oraz Stefaniuk, nawet Grzyb z Litwiniukiem się załapali. WYBORCY, DŁUGO JESZCZE ZAMIERZACIE DAWAĆ SIĘ ROBIĆ W BALONA TYM lUDZIOM???
Wtedy to była zwykła lipa, pic na wodę. Teraz chłopcy zwietrzyli przynetę i chcą koniecznie uwłaszczyć się. I nikt im niestety nie przeszkodzi w majestacie prawa zagarną społeczne dobro i będą sie szyderczo do głupiego ludu uśmiechać. A głupi ludek i tak ich wybierze bo jest głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
ZARZĄD ZAOPINIOWAŁ POZYTYWNIE I SKIEROWAŁ DO RADY POWIATU PROJEKTY UCHWAŁ W SPRAWACH; 1. UCHWALENIA STATUTU POWIATU BIALSKIEGO. 2. PRZYSTĄPIENIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W MIĘDZYRZECU PODL. JAKO PARTNERA DO REALIZACJI PROJEKTU POD TYTUŁEM ; ZROZUMIEĆ ŚWIAT; 3. PRZEKSZTAŁCENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM. NIECH KTOŚ KTO KTO PRZECZYTAŁ TREŚĆ TRZECIEJ UCHWAŁY ZAPRZECZY TEMU O CZYM MÓWIŁ KSIĄDZ INFUŁAT.
ja proponuje doczytać dalej powyższą uchwałę a nie wyłapywać kontekst po jednym zdaniu a napisane tam jest: przekształcenie poprzez likwidację oddziału!!! a nie szpitala. proponuje nie siać propagandy a jedynie trzymać się faktów. Podczas sesji starosta wytłumaczył, że oddział dla przewlekle chorych nie bedzie fiunansowany z NFZ takie wyszlo rozporzadzenie w zwiazku z tym chca go podłączyc pod inny oddzial szpitala. PROPONUJE DOKLADNA ANALIZE DOKUMENTU KTORY PRZYTACZASZ a nie rozsiewac plotki. Proponuje rowniez zapytac radnych obecnych na tej sesji jak sie ma sprawa a nie pisac głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
ja proponuje doczytać dalej powyższą uchwałę a nie wyłapywać kontekst po jednym zdaniu a napisane tam jest: przekształcenie poprzez likwidację oddziału!!! a nie szpitala. proponuje nie siać propagandy a jedynie trzymać się faktów. Podczas sesji starosta wytłumaczył, że oddział dla przewlekle chorych nie bedzie fiunansowany z NFZ takie wyszlo rozporzadzenie w zwiazku z tym chca go podłączyc pod inny oddzial szpitala. PROPONUJE DOKLADNA ANALIZE DOKUMENTU KTORY PRZYTACZASZ a nie rozsiewac plotki. Proponuje rowniez zapytac radnych obecnych na tej sesji jak sie ma sprawa a nie pisac głupoty.
GŁUPOTY TO JUŻ WYGADYWANO NA TYM SPOTKANIU W KINIE. ROBILIŚCIE LUDZIOM WODĘ Z MÓZGU PO TO ABY WYGRAĆ WYBORY. OSZUŚCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
ja proponuje doczytać dalej powyższą uchwałę a nie wyłapywać kontekst po jednym zdaniu a napisane tam jest: przekształcenie poprzez likwidację oddziału!!! a nie szpitala. proponuje nie siać propagandy a jedynie trzymać się faktów. Podczas sesji starosta wytłumaczył, że oddział dla przewlekle chorych nie bedzie fiunansowany z NFZ takie wyszlo rozporzadzenie w zwiazku z tym chca go podłączyc pod inny oddzial szpitala. PROPONUJE DOKLADNA ANALIZE DOKUMENTU KTORY PRZYTACZASZ a nie rozsiewac plotki. Proponuje rowniez zapytac radnych obecnych na tej sesji jak sie ma sprawa a nie pisac głupoty.
Właśnie mądralo. Byłem na sesji i słyszałem jak radny Uściński prosił Litwiniuka, aby ten udostępnił radnym projekt uchwały zarządu. I co?! Litwiniuk odpowiedział, że jego zdaniem Uściński nie musi poznać treści uchwały zarządu w sprawie przekształcenie SP ZOZ w MP. Tym samym genialny przewodniczący odmówił członkowi rady udostepnienia dokumentu skierowanego do rady. Czy takie zachowanie to powrót cenzury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne i pokrętne jest to tłumaczenie się z zamiaru prywatyzacji szpitala. W odniesieniu do szpitali zwrotu "przekształcenie" używa się w kontekstcie "przekształcenie szpitala w spółkę prawa handlowego". Z kolei zwrotu "reorganizacja" używa się "szpital wymaga reorganizacji bo przynosi straty". Znaczenie tych słów jest jasne i zrozumiałe dla przeciętnego Polaka. Dziwi więc fakt że w uchwale używa się słów nieadekwantnych do intencji osób podejmujących uchwałę. Czyżby przewodniczący Rady nie znał prawa? A może wszystkiemu jest winny prawnik obsługujący Zarząd Powiatu? Tak czy inaczej prawdopodobnie próbowano pod przykrywką rzekomej reorganizacji załatwić od razu prywatyzację. Sprytne, ale na szczęście naród nie jest głupi i ma odwagę napiętnować nieuczciwe zamiary władz. Jesteśmy z wami obrońcy szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...